Leoš Kyša: Paranormální schopnosti v rukou tajných služeb, 17. března 2017

Tisíce lidí jsou přesvědčeny o tom, že mají paranormální mimosmyslové schopnosti. Jak se takové jedince snažila testovat a ve svůj prospěch využívat komunistická StB? Jaké úspěchy měl senzibil při pátrání po vrazích amerického diplomata? Jak důchodce Pavlita rozpoutal boj mezi CIA a StB? A co senzibilové, psychotronici a jasnovidci, kteří nabídli své služby policii? Podařilo se jim někdy někoho najít? A jaké výsledky mají senzibilové ve vědeckých experimentech?Místo konání: Budova Přírodovědecké fakulty UK, Viničná 7, tentokrát budeme opět v posluchárně B7 (posluchárna zoologie)! Posluchárna se nachází ve druhém patře přímo proti hlavnímu schodišti.

Po přednášce následuje neformální část diskuze v restauraci Na Křižovatce (Uterus). Restaurace se nachází na rohu ulic Kateřinská, Lipová a Viničná.

Milí Pátečníci.
I tentokrát se sejdeme na Přírodovědecké fakultě UK. Opět Vás prosím, abyste přišli včas, tedy na 17:00.
Po přednášce následuje neformální část diskuze v restauraci na Křižovatce (Uterus). Restaurace se nachází poblíž budovy fakulty na rohu ulic Viničná, Kateřinská a Lipová.
Dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat na příští pátek 24. března na předávání Bludných balvanů za rok 2016. Z tohoto důvodu se tedy příští pátek nebude výjimečně konat Pátečnická přednáška! Na přednášce se uvidíme znovu za dva týdny 31. března kdy přivítáme ředitele České kosmické kanceláře Jana Koláře s nímž budeme hovořit o českém kosmickém programu.
A to je od nás pro tuto chvíli všechno.
S přáním hezkého dne.

Vítězslav Škorpík

 

Komentáře

komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *