Pavel Materna: Logická analýza přirozeného jazyka, 7. dubna 2017


Přednáška pojedná o logické analýze přirozeného jazyka s důrazem na odlišení jiných disciplín zabývajících se jazykem. Budou uvedeny některé příklady a objasněny některé problémy z hlediska Transparentní Intenzionální Logiky.

Místo konání: Budova Přírodovědecké fakulty UK, Viničná 7, tentokrát budeme v posluchárně B3 (posluchárna fotochemie)! Posluchárna se nachází v přízemí nalevo od hlavního schodiště.

Po přednášce následuje neformální část diskuze v restauraci Na Křižovatce (Uterus). Restaurace se nachází na rohu ulic Kateřinská, Lipová a Viničná.

Milí Pátečníci.
I tentokrát se sejdeme na Přírodovědecké fakultě UK. Opět Vás prosím, abyste přišli včas, tedy na 17:00.
Po přednášce následuje neformální část diskuze v restauraci na Křižovatce (Uterus). Restaurace se nachází poblíž budovy fakulty na rohu ulic Viničná, Kateřinská a Lipová.

Za týden 14. dubna se přednáška kvůli státnímu svátku nekoná! Znovu se tak sejdeme 21. dubna, kdy nás navštíví Ondřej Čadek z Matematicko-Fyzikální fakulty UK, přední odborník na ledové měsíce velkých planet, který bude hovořit převážně o Europě a Enceladu.

Dále bych si Vás dovolil pozvat na středu 5. dubna na 17 hodinu na dubnové skeptické pivo, tedy neformální setkání členů a příznivců skeptického myšlení u piva. Akce se uskuteční v restauraci Dno pytle na Vinohradské 63 (zastávka tramvají Vinohradská tržnice).
A to je od nás pro tuto chvíli všechno.

S přáním hezkého dne.

Vítězslav Škorpík

Komentáře

komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *